PIETEIKŠANĀS LATGALES REĢIONA MĀKSLINIEKU DARBU IZSTĀDEI

Piekto reizi Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā notiks Latgales reģiona mākslinieku darbu izstāde, kurā piedalīties tiek aicināti visu mediju mākslinieki un mākslas studenti no reģiona pilsētām un novadiem.

Izstādes tēma – TUKŠUMA UN KLUSUMA FORMAS. Arī šajā reizē izstādes mērķis parādīt spilgtāko reģiona mākslinieku veikumu darbos, kas tapuši laikā no 2015. līdz 2017. gadam.

Izstādei katrs autors žūrijas vērtēšanai drīkst iesniegt ne vairāk kā trīs darbus (darbu grupa var tikt attiecināta miniatūru kompozīcijām, diptihi netiek dalīti).

Ierobežojumi darbu izmēros un noformējumā: minimālais gleznas izmērs: 60×80 cm, bez virsrāmja; grafikas lapas un foto aicinām iesniegt bez rāmējuma; keramikas, tēlniecības darbiem vēlamais minimālais izmērs : 30x30x30 cm; bez ierobežojumiem vērtēšanai tiks pieņemti tekstila, video un instalāciju darbi.

DARBU PIETEIKUMS (FORMU SKATĪT ZEMĀK) AR DARBU FOTOGRĀFIJĀM (IZŠĶIRTSPĒJA 300 DPI) JĀIESNIEDZ ELEKTRONISKI LĪDZ 2017. GADA 12. MARTAM UZ E-PASTU:rotkocentrs@gmail.com

TURPMĀKO INFORMĀCIJU PAR DARBU DALĪBU IZSTĀDĒ RĪKOTĀJI NOSŪTĪS PIETEICĒJIEM LĪDZ 2017. GADA 20. MARTAM.

Izstādes noslēgumā atsevišķi darbi, kas atbilst Daugavpils Marka Rotko mākslas centra budžeta iespējām, var tikt iepirkti centra kolekcijas papildināšanai.

Uz izstādes atklāšanas laiku tiks izdots izstādes katalogs.

Iesniedzot pieteikumu, mākslinieks piekrīt, ka darba/u foto var tikt izmantoti ar DMRMC darbību saistītās publikācijās.

Izstāde TUKŠUMA UN KLUSUMA FORMAS notiks Rotko centrā no 2017. gada 21. aprīļa līdz 2. jūlijam.

PIETEIKUMA FORMA