Rotko muzejā ir iespēja organizēt konferences, lekcijas, seminārus, koncertus, tikšanās un citus nozīmīgus pasākumus konferenču sektorā, koncertzālē vai āra pagalmā. Par atsevišķu samaksu telpu nomu var papildināt ar izsmeļošu ekskursiju pa Rotko muzeja ekspozīcijām vai Daugavpils cietoksni.

(+371) 654 30250; (+371) 2 2471925
zanna.jemeljanova@daugavpils.lv

Konferenču sektors

Mūsu konferenču sektorā izvietotas divas konferenču telpas. Lielā konferenču zāle paredzēta līdz 100 personām, viena telpa semināru un lietišķu tikšanos rīkošanai paredzēta līdz 25 personām. Telpās ir laba akustika, gaisa kondicionēšanas sistēma, kvalitatīvs un mūsdienīgs audio, video aprīkojums un dabīgais apgaismojums. Ērtai un daudzfunkcionālai pasākumu norisei ir pieejama garderobe un telpa kafijas pauzēm. Konferenču sektoram ir pieejama atsevišķa ieeja un bezmaksas autostāvvieta. Vēsturiskā gaisotne un mūsdienīgais aprīkojums ļaus izbaudīt darba atmosfēru ārpus ierastās vides.

Konferenču zāle un semināru telpa (kopā līdz 125 vietām)

75.00 EUR/st.

Semināru telpa (līdz 25 vietām)

50.00 EUR/st.

Konferenču zālē un seminaru telpā ir pieejams dators, projektors, projekcijas ekrāns, abpusēja baltā tāfele, bezvadu internets (līdz 100 Mbps).

Koncertzāle

Līdzās konferenču sektoram ir izvietota koncertzāle, kur ir iespēja rīkot koncertus, teātra izrādes, deju uzvedumus, performances un citus pasākumus. Koncertzāle paredzēta līdz 100 skatītājiem. Krēslu rindu skaitu un izvietojumu var mainīt, pielāgojot pasākuma specifikai. Koncertzāles nomā ietilpst arī melns flīģelis „August Förster”.

Koncertzāle (līdz 100 vietām)

75.00 EUR/st.

Koncertzālē ir pieejams projektors, projekcijas ekrāns, flīģelis.

Pagalms

Rotko muzejs ir izvietots vēsturiskajā artilērijas arsenāla ēkā. Ēkas arhitektūra veido labiekārtotu pagalmu pasākumu organizēšanai līdz 200 personām. Ērtai pasākumu baudīšanai pieejami 200 āra krēsli. Pagalma nomā ietilpst arī labiekārtota terase.

Pagalma īre (līdz 200 personām)

270.00 EUR/st.

Terases īre (līdz 50 personām)

140.00 EUR/st.

Noslegtie ilglaicīgās nomas līgumi

Nomas_ligums_DBK

Vienosanas_DBK

Noma_EgoDizains