Konkurss Latgales vizuālās mākslas un mākslas skolotājiem “Paver Durvis”

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs aicina Latgales vispārizglītojošo skolu vizuālās mākslas un profesionālās izglītības iestāžu mākslas skolotājus piedalīties trīsdimensiju dizaina objektu konkursā „Paver Durvis”.

 

Konkursa tēma izraudzīta saistībā ar akciju “ Muzeju nakts 2016” un tās atslēgvārdu – durvis. Iedvesmas avots var būt reālas durvis – lielas, mazas, jaunas, vecas, vienkāršas vai mākslinieciskas. Durvis, kuras mēs sastopam ikdienā savā pilsētā, veram vaļā, lai kaut kur nokļūtu. Dažreiz pavērt durvis, lai ielūkotos aiz tām, ir ļoti vienkārši – tikai pagriežot rokturi, bet varbūt durvis ir aizslēgtas?! Tad mums ir nepieciešams pieklauvēt vai varbūt vajadzīga atslēga? Ir arī simboliskas durvis – drošība un pieejamība vienlaicīgi. Ir durvis kā noslēpums, kurš jāatklāj, tās atverot.

Konkursa mērķis ir sniegt iespēju Latgales vizuālās mākslas skolotājiem, radoši izpaužoties, iekļauties Daugavpils Marka Rotko Mākslas centra rīkotajās mākslas aktivitātēs.

Konkursa dalībnieki ir aicināti izveidot trīsdimensiju dizaina objektus. Darbu izmēram un materiāliem nav ierobežojumu. Visi darbi tiks izstādīti Rotko centrā 21. maijā Muzeju naktī.

Visi konkursa dalībnieki saņems apliecinājumu par dalību konkursā un labākais darba autors saņems balvu. Labākais darbs tiks noteikts pēc skatītāju balsojuma. Balsojuma laiks 2016.gada 21.maijā no plkst. 20.00-00.00

Darbs un aizpildīta konkursa pieteikuma anketa jāiesniedz personīgi līdz 2015. gada 13. maijam, plkst. 16.00, Rotko centrā vai sūtot pa pastu (Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, Mihaila 3, Daugavpils, LV 5401 (pasta zīmogs – 13. maijs)).

<<lejupielādēt NOLIKUMU>>

<<lejupielādēt PIETEIKUMA ANKETU>>

Vairāk informācijas:  www.rotkocentrs.lv .