Zīmējumu konkurss Daugavpils pilsētas bērniem ”Paver Durvis”

No 2016. gada 1. marta līdz 13. maijam  Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs organizē zīmējumu konkursu Daugavpils pilsētas bērniem „Paver Durvis”.

Konkursa tēma izraudzīta saistībā ar akciju “ Muzeju nakts 2016” un tās atslēgvārdu – durvis. Iedvesmas avots var būt reālas durvis – lielas, mazas, jaunas, vecas, vienkāršas vai mākslinieciskas. Durvis, kuras mēs sastopam ikdienā savā pilsētā, veram vaļā, lai kaut kur nokļūtu. Dažreiz pavērt durvis, lai ielūkotos aiz tām, ir ļoti vienkārši – tikai pagriežot rokturi, bet varbūt durvis ir aizslēgtas?! Tad mums ir nepieciešams pieklauvēt vai varbūt vajadzīga atslēga? Ir arī simboliskas durvis – drošība un pieejamība vienlaicīgi. Ir durvis kā noslēpums, kurš jāatklāj, tās atverot.

Konkursam iesniedzamais darbs var būt radīts jebkādā mākslas tehnikā, kas ir izpildīts plaknē. Formāts – A3 vertikāls.

Labākie 100 konkursa darbi tiks izstādīti centra bērnu rotaļu un izglītības telpā. Tā kā  Izstāde vērs vaļā durvis 2016. gada 21.maijā – tieši muzeju naktī un būs apskatāma visu vasaru līdz 30. augustam.

Darbu un aizpildītu konkursa pieteikumu anketu iesniegt personīgi līdz 2015. gada 13. maijam, plkst. 16.00 Rotko centrā vai sūtīt pa pastu (Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, Mihaila 3, Daugavpils, LV 5401 (pasta zīmogs – 13. maijs)).

<<lejupielādēt NOLIKUMU>>

<<lejupielādēt PIETEIKUMA ANKETU>>

Vairāk informācijas baiba.priedite@daugavpils.lv, 654 30273.