“Urban Trio” koncerts Rotko centrā

IV Starptautiskā Mūzikas un Mākslas festivāla „DAUGAVPILS ReStArt 2015” ietvaros, 16.septembrī plkst. 16.00 (pēc  Starptautiskā simpozija “Mark Rothko 2015” atklāšanas) Daugavpils Marka Rotko mākslas centra koncertzālē notiks “Urban Trio” koncerts.

“Urban Trio” (Rihards Plešanovs, Arvydas Kazlauskas, Kristaps Krievs (Dj Krii)) un Ievas Nagliņas koncertprogrammas “Lielpilsētas stāsts” ietvaros klausītājus aicina doties laikmetīgās mūzikas ceļojumā pa pilsētas džungļiem. Izmantojot gan, pašu radītas, gan citu mūsdienu autoru (Hans Otte, Karen Tanaka, Jacob Ter Veldhuis, John Cage) kompozīcijas, “Urban Trio” ielūkojas modernā cilvēka personībā – arī tās dīvainībās. Koncertā klausītājs sastopas ar urbānām skaņām, ārprātīga dzīves tempa atspoguļojumu, krasiem kontrastiem, gan arī meditatīviem skaņu audumiem un patvēruma meklējumiem dabā.

Veidojot koncertprogrammu “Lielpilsētas stāsts” kā noapaļotu veselumu, tajā ir iekļautas arī laikmetīgās mūzikas kompozīcijas, kurās būs dzirdamas elektroniski pārveidotas skaņas, saksofona spēles mūsdienu tehnikas un skaņu ainavas, kas veidotas gan no skaņu paraugiem jeb sempliem, gan ar vinila skaņuplatēm.

Jaunu dimensiju un interpretācijas iespējas projektam piešķirs Ievas Nagliņas reālā laikā ar kodoskopu veidotās vizualizācijas.

Grupas “Urban Trio” koncerta biļetes cena pieaugušajiem 1.50 EUR, savukārt,  skolēniem, studentiem un pensionāriem – 1.00 EUR.