Starptautiskais keramikas mākslas simpozijs “LANDescape”

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs un biedrība “Daugavpils Māla Mākslas Centrs” aicina Jūs apmeklēt Starptautiskā keramikas mākslas simpozija “LANDescape” pasākumus, kuri norisināsies 2013. gada 12. – 25. augustā.

„LANDescape” simpozijā piedalīsies vairāk nekā 25 dalībnieki no 13 valstīm (Latvija, Lietuva, Vācija, Nīderlande, Spānija, Turcija, Ukraina, Krievija, Rumānija, Īrija, Austrālija un ASV), kuri divu nedēļu laikā kopā strādās, prezentēs savu radošo darbību, lasīs lekcijas, kā arī veidos citus pasākumus.

Ielūdzam Jūs piedalīties simpozija izstāžu atklāšanās, apmeklēt atklātās keramikas darbnīcas, noklausīties laikmetīgajai keramikai veltītās lekcijas, kuras lasīs pasaulslaveni keramiķi un pētnieki (tai skaitā Vasi Hirdo – Eiropas prestižākā keramikas žurnāla “CERAMIC NOW” galvenais redaktors), kā arī kļūt par lieciniekiem mistiskajai un neaizmirstamajai kramikas ugunsskulptūras atklāšanai, ko sniegs izcilie zviedru mākslinieki Karīna Kresta (Carina Cresta), Johans Helmans (Johan Hellman) un Katja Kolta (Katia Colt).

Apmeklējot „LANDescape” simpozija pasākumus, Jums būs unikāla iespēja kļūt par lieciniekiem jaunākajiem un aktuālākajiem procesiem laikmetīgajā mākslā, kā arī pētīt un fiksēt mākslas attīstību klātienē.

Pasākumu atbalsta: ABLV Charitable Foundation, Valsts kultūrkapitāla fonds, Latgales Reģiona attīstības aģentūra.

Simpozija programmu var lejupielādēt <<šeit>>

Papildu informācija:

+37120207533 (Valentīns Petjko)

ceramicsymposium@gmail.com