Rotko centrs un Lielbritānijas mākslinieks Dilvins Smits (Dillwyn Smith) aicina bērnus un jauniešus piedalīties radošajās darbnīcās

Lielbritānijas mākslinieks Dilvins Smits (Lielbritānija), kura izstāde „LOGI” šobrīd skatāma Rotko centrā  21., 22., 23.septembrī,  aicina bērnus un jauniešus  piedalīties radošajās darbnīcās.

2013. gada 21.septembrī no 14.30 līdz 16.30 tiek aicināti bērni vecumā no 6 līdz 12 gadiem kopā ar vecākiem,  lai veidotu savu mākslas interpretāciju par tēmu LOGI. Bērniem jāņem līdzi fotogrāfija, kurā redzami logi.

 22. un 23. septembrī no plkst.12:00 līdz 14.00 tiek aicināti jaunieši no 13 līdz 17 gadu vecumam ar iepriekšēju mākslas sagatavotību.

Dalība darbnīcās ir bez maksas, dalībniekiem tiks nodrošināts viss nepieciešamais darbam un nodrošināts tulkojums.

Vietu skaits ir ierobežots. Pieteikties var  pa e-pastu:  viktorija.kozlovska@daugavpils.lv  vai zvanot 65430273.

Dillvins Smits viens no pazīstamākajiem Lielbritānijas māksliniekiem, Starptautiskā mākslas plenēra    „Marks Rotko 2012” dalībnieks.  Daugavpils koku namu daudzveidīgā palete angļu māksliniekam sagādājusi patiesu pārsteigumu. „Taisni brīnums, kādā daudzkrāsainā pilsētā jūs dzīvojiet! Nekur citur tādu neesmu redzējis! ” – tādu Dilvins Smits bija ieraudzījis Daugavpili –  Rotko pilsētu.