Rotko centrā Ventspils fotokonkursa labāko darbu izstāde

No 8. jūnija Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā būs apskatāmi Ventspils 2017. gada fotoattēlu konkursa laureātu darbi “Ventspils – ģimenei un atpūtai draudzīga pilsēta”.

Izstādē, ko sagatavojis, Ventspils Tūrisma informācijas centrs, piedalās 17 autoru 40 darbi, kas atspoguļo ventspilnieku ikdienu, svētkus un pilsētas skaistumu visos gadalaikos. Konkursam šogad 26 autori iesniedza 355 darbus, jaunākajam dalībniekam bija tikai astoņi gadi.

Ventspils fotoattēlu konkurss notiek jau 14 gadus, un tā mērķis ir veikt atraktīvu un mākslinieciski kvalitatīvu Ventspils fotoattēlu atlasi tūrisma izdevumu sagatavošanai, savukārt foto izstādes ļauj gan ventspilniekiem, gan pilsētas viesiem iepazīt pilsētu dažkārt no pavisam neredzētiem rakursiem.

Izstāde bijusi apskatāma Ventspilī – bibliotēkās, kafejnīcā un Talsu tautas namā. Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs izvēlēts kā norises vieta, jo ir daudzfunkcionāls laikmetīgās mākslas un kultūras centrs Daugavpils cietoksnī, kas pulcē aktīvākos un mākslinieciskos daugavpiliešus. Tā ir vienīgā vieta Austrumeiropā, kur tiek piedāvāta iespēja iepazīties ar Marka Rotko oriģināldarbiem, Latvijas un ārvalstu mākslinieku pastāvīgām un mainīgām ekspozīcijām. Mēs ticam, ka Ventspils fotogrāfu radošums veicinās daugavpiliešu ceļot kāri, bet mīlestībā uz savu pilsētu tapušie fotoattēli, veicinās vēlmi atbraukt uz pilsētu pie jūras – Ventspili!

Fotoizstāde būs apskatāma Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā no 8.jūnija līdz 24.jūnijam.

Informāciju sagatavoja:
Ventspils Tūrisma informācijas centrs
Tālrunis: 636 22263
e-pasts: tourism@ventspils.lv
www.visitventspils.com