Rotko centrā top tekstila un škiedru mākslas miniatūru izstāde “Dziesma Daugavai”

          

Atzīmējot Latvijas 95. dzimšanas dienu, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs (DMRMC) organizē Latvijas tekstilmākslinieku un/vai tekstilmākslā strādājošu mākslinieku tekstila un šķiedru mākslas miniatūru izstādi „Dziesma Daugavai”. Lai izstāde taptu, DMRMC aicina ikvienu tekstilā un šķiedru mākslā darbojošos mākslinieku atsaukties, iesaistīties un veidot savu darbu kā dziesmu, kā stāstu, kā dzeju, kā valsi mūsu valsts 95.dzimšanas dienas priekšvakarā, radot dziesmu Daugavai.

Darbu izmērs nedrīkst būt lielāks par 21 x 21 x 21 cm, to var realizēt jebkurā tekstila vai šķiedru mākslas tehnikā. Tam ir jābūt sagatavotam eksponēšanai.

Darbu foto un darbu anotāciju jāiesūta DMRMC ekspozīciju kuratorei Valentīnai Smertjevai: valentina.smertjeva@daugavpils.lv līdz 2013.gada 25.septembrim.

Pēc DMRMC žūrijas darba, katrs pieņemtā darba autors tiks aicināts darbu iesniegt centrā ne vēlāk kā līdz 2013.gada 20.oktobrim. Tiks organizēta darbu transportēšana no un atpakaļ uz Rīgu.

Visi pieņemto darbu autori tiks aicināti piedalīties izstādes atklāšanā 2013.gada 16.novembrī plkst. 17.30, un izstādes dalībniekiem visa centra apmeklējums bez maksas.

Foto: Inga Čaučuniene. Slāņi. 2011. Tekstils, autortehnika, 70 x 80 cm, DMRMC kolekcija