Rotko centra GADA KARTE – īpaša dāvana īpašiem cilvēkiem

Tuvojas gada skaistākie svētki – Ziemassvētki. Laiks, kad meklējam īpašas dāvanas īpašiem cilvēkiem, tāpēc Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs piedāvā iegādāties GADA KARTI sev vai kā dāvanu draugiem, ģimenei vai kolēģiem.  

GADA KARTE dod iespēju apmeklēt Rotko centra pastāvīgās un mainīgās ekspozīcijas neierobežotā daudzumā visa gada garumā. Vienā gadā apmeklētājiem tiek piedāvāti līdz pat piecdesmit izstāžu projekti, kurus veido nozīmīgi Latvijas un ārvalstu mākslinieki. Gada kartes īpašnieki varēs ne tikai apmeklēt visas mākslas centra izstādes neierobežotā daudzumā, bet arī izmantot īpašos piedāvājumus, par kuriem karšu īpašniekus informēs individuāli.

Gada karte, aizpildot anketu, ir nopērkama uz vietas Rotko centrā vai internetā (Rotko centra mājaslapā) par 36,00 EUR. Uzrādot skolēna, studenta vai pensionāra apliecību – ar atlaidi par 18,00 EUR. Gada kartei pieejama latviešu un angļu versija.


Sīkāka informācija pieejama Rotko centra mājaslapā www.rotkocentrs.lv, rakstot gadakarte@rothkocenter.com vai zvanot pa tālruni +371 654 30250, +371 22471925.


GADA KARTE ļaus baudīt mākslu, gūt iedvesmu un atklāt ko jaunu visa gada garumā!