Rotko centra GADA KARTE – iespēja baudīt mākslu, gūt iedvesmu un atklāt kaut ko jaunu visa gada garumā!

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs piedāvā iegādāties GADA KARTI sev vai kā dāvanu draugiem, ģimenes locekļiem vai kolēģiem. GADA KARTE dod iespēju apmeklēt Rotko centra pastāvīgās un mainīgās ekspozīcijas neierobežotā daudzumā visa gada garumā.

Gada laikā Rotko centrs atklāj četras lielas izstāžu sezonas ar virkni jaunu Latvijas un ārvalstu mākslas projektu dažādos medijos. Pamatekspozīcijā ir pieejama Daugavpilī dzimušā pasaulslavenā mākslinieka Marka Rotko oriģināldarbu retrospekcija, kas ir vienīgā Rotko darbu pastāvīgā izstāde Eiropā. Vienā gadā apmeklētājiem tiek piedāvāti līdz pat piecdesmit izstāžu projekti, kurus veido nozīmīgi Latvijas un ārvalstu mākslinieki. Gada kartes īpašnieki varēs ne tikai apmeklēt visas mākslas centra izstādes neierobežotā daudzumā, bet arī izmantot īpašos piedāvājumus, par kuriem karšu īpašniekus informēs individuāli.

Gada karte, aizpildot anketu, ir nopērkama uz vietas Rotko centrā vai internetā (Rotko centra mājaslapā) par 36,00 EUR. Uzrādot skolēna, studenta vai pensionāra apliecību – ar atlaidi par 18,00 EUR. Gada kartei pieejama latviešu un angļu versija.

Sīkāka informācija un pieteikšanās Gada kartei pieejama šeit  vai zvanot pa tālruni +371 654 30250.