Aicinām pieteikties: Radošā domu darbnīcu jauniešiem “Es būšu arhitekts!”

Ceturtdien, 14. septembrī, plkst. 15.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs sadarbībā ar arhitektiem Kristiānu Ertu un Artūru Tolu piedāvā radošo domu darbnīcu jauniešiem, kurus interesē arhitekta profesija.

Turpinot aktualizēt Daugavpilī dzimušā keramiķa un arhitekta Pētera Martinsona radošo mantojumu, jau otro reizi Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs sadarbībā ar praktizējošiem arhitektūras jomas speciālistiem rīko tikšanos un praktisku darbošanos zinātkāriem jauniešiem.

Šoreiz darbnīca tiek organizēta sadarbībā ar arhitektiem Kristiānu Ertu un Artūru Tolu, kuri 2022. gadā Rīgā nodibināja arhitektūras studiju “Studio SIJA” un ar savu ikdienas darbu aktīvi piedalās pilsētvides veidošanā.

Daugavpils cietokšņa iedvesmoti, jaunieši kopā ar arhitektiem diskutēs un radoši darbosies par tēmu “Mazo arhitektūras formu ietekme uz pilsētvidi”. Pirms praktiskās darbošanās paredzēta pastaiga renovētajos Daugavpils cietokšņa 7. bastiona kazemātos un iepazīšanās ar arhitektu Kristiānas Ertas un Artūra Tola personiskajiem profesijas izvēles pieredzes stāstiem.


Radošā domu darbnīca interesentiem pieejama bez maksas, iepriekš reģistrējoties: https://ej.uz/pg7y


Sīkāka informācija: Mairita Folkmane (+371 2 6564817) mairita.folkmane@daugavpils.lv