Ceturtā radošā domu darbnīca jauniešiem “Es būšu arhitekts!”

Piektdien, 2. februārī, plkst. 14.00 Rotko muzejs sadarbībā ar arhitektu Kristapu Vestmani aicina jauniešus, kurus interesē arhitekta profesijas izaicinājumi, uz radošo domu darbnīcu.

Turpinot aktualizēt Daugavpilī dzimušā keramiķa un arhitekta Pētera Martinsona radošo mantojumu, Rotko muzejs sadarbībā ar arhitektūras speciālistiem jau ceturto reizi rīko tikšanos un praktisku darbnīcu zinātkāriem jauniešiem.

Domu darbnīcas mērķis ir ne tikai atklāt un popularizēt arhitekta profesiju, bet arī ļaut jauniešiem iesaistīties kopīgā vides veidošanā.

Ceturtā domu darbnīca tiek organizēta kopā ar Kristapu Vestmani, kurš ir praktizējošs arhitekts ar lielu pieredzi vietējos un starptautiskos projektos. Kristaps Vestmanis ir absolvējis Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultāti un savā bakalaura darbā izstrādājis ideju par Daugavpils lidostas attīstību. Šobrīd vada arhitektūras un dizaina uzņēmumu PREFAB.DESIGN, kas specializējas paneļu un moduļu māju izstrādē.

Domu darbnīcas dalībniekiem arhitekts pastāstīs par savu ceļu profesijas izvēlē, studijām augstskolā, darba gaitām un pieredzi profesijā. Sarunas turpinājumā varēs uzzināt par moduļu māju tapšanas procesu. Savukārt darbnīcas radošajā daļā, eksperimentējot ar materiāliem un to izturību, tiks pētīts, kā iespējams uzbūvēt tiltu un kādas zinātnes savienojas arhitektūrā.


Radošā domu darbnīca interesentiem pieejama bez maksas, iepriekš piesakoties – mairita.folkmane@daugavpils.lv, tālr. 26564817. Radošās darbnīcas materiāli tiks nodrošināti.