Aizvadīta mākslas terapija Rotko muzeja Jauniešu kluba biedriem

Rotko muzeja Jauniešu klubs kopā ar mākslas terapeiti Margaritu Stoļarovu 11. jūnijā Rotko muzejā aizvadīja mākslas terapijas darbnīcu “Māksla izaugsmei”.

Mentālās veselības speciālisti visā pasaulē atzīst, ka mākslas terapija palīdz izpaust un pārvaldīt emocijas, mazina stresu, uzlabo sociālās prasmes un komunikāciju.

Projekta “Mēs savai kopienai” ietvaros Rotko muzejā 11. jūnijā norisinājās mākslas terapijas nodarbība jaundibinātā Rotko muzeja Jauniešu kluba biedriem. Nodarbības laikā jaunieši izmēģināja mākslas terapijas uzdevumus, cenšoties noskaidrot kā ar mākslu var izzināt sevi un attīstīt savu radošumu.

“Jaunība ir laiks, kad nemitīgi saskaramies ar dažādiem dzīves izaicinājumiem – emocionālām, mācību vai attiecību grūtībām, kuras paliekot vienatnē mēdz likties absolūti nepārvaramas. Jo labāk izprotam sevi, jo labāk apzināmies savas stiprās un vājās puses, jo labāk spējam tikt galā ar dažādiem sarežģījumiem,” tā mākslas terapijas nodarbību piesaka mākslas terapeite Margarita Stoļarova.

Lai veicinātu reģionu muzeju, bibliotēku, arhīvu un galeriju partnerību un kapacitāti darbā ar kopienām, projektu “Mēs savai kopienai” īsteno Latvijas Muzeju biedrība un Latvijas Bibliotekāru biedrība sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.


Vairāk par Rotko muzeja jauniešu klubu mairita.folkmane@daugavpils.lv vai t. 26564817