Līvānos notiks māksliniecei Silvai Linartei veltīts sarunu vakars

Trešdien 26. februārī plkst. 15.30 Latgales mākslas un amatniecības centrā, Līvānos notiks neformāls sarunu vakars “Vēl viens…Citāds stāsts” par mākslinieces, mākslas pedagoģes Silvas Linartes personību un māksliniecisko darbību.

Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā jau no 5. februāra skatāma mākslinieces, ilggadējas mākslas pedagoģes Silvas Linartes gleznu izstāde „Vēl viens…Citāds rīts”.  Izstādi veido 17 Silvas Linartes mākslas darbi no Daugavpils Marka Rotko mākslas centra un privātajām kolekcijām. Lakoniskajā, šķietami trauslajā glezniecības manierē radītās dabas ainavas, atmiņu fragmenti vai mākslinieciski vēstījumi atklāj mākslinieces niansēto pasaules uztveri, smalko sajūtu liecinājumu un profesionālo tēlojumu.

Kopš 2018. gada vasaras par Silvu Linarti runājam pagātnes formā, taču mākslinieces atstātais radošais mantojums ir viņas turpinājums. Sarunu vakars “Vēl viens…Citāds stāsts” ir veltījums māksliniecei un pedagoģei Silvai Linartei viņas 81. dzimšanas dienā. Dokumentāli kadri un atmiņu stāsti vēstīs par mākslinieces dzīvi un radošo darbību. Sarunu vakarā viesosies mākslinieces meitas Ilona Linarte-Ruža, Dace Pudāne un Rotko centra pārstāvji.

Sarunu vakarā ieeja bez maksas.

Silvas Linartes izstāde „Vēl viens…Citāds rīts” Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā skatāma līdz 2020. gada 8. martam.