Izsludināta pieteikšanās MARTINSONA BALVAI 2023

MARTINSONA BALVA

Starptautiskā keramikas konkursa izstāde

Latvija, Daugavpils, 2023. gada 8. septembris – 18. februāris


Latvijas Laikmetīgās keramikas centrs sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru izsludina pieteikšanos Starptautiskajai keramikas konkursa izstādei MARTINSONA BALVA 2023, kas iekļausies 4. Latvijas Keramikas biennāles programmā.

Latvijas Keramikas biennāle ir viens no nozīmīgākajiem laikmetīgās keramikas notikumiem Baltijas reģionā. Biennāli rīko Latvijas Laikmetīgās keramikas centrs sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru. Biennāles pasākumos piedalās mākslinieki no visas pasaules, lai attīstītu un stiprinātu laikmetīgās keramikas lomu Latvijā un Baltijā. Biennāles ietvaros tiek rīkota “Martinsona balva” – starptautiska keramikas konkursa izstāde, kas notiek Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā un ir keramikas mākslas vitalitātes apliecinājums, kā arī veltījums pasaulslavenajam Latvijas keramiķim Pēterim Martinsonam.


Individuāli mākslinieki vai mākslinieku grupas tiek aicināti pieteikties Starptautiskajai keramikas konkursa izstādei MARTINSONA BALVA 2023, aizpildot zemāk esošo TIEŠSAISTES PIETEIKUMA VEIDLAPU (⇓).

https://rothkomuseum.com/maksliniekiem/biennalelv/