Iespēja laimēt 2 ielūgumus Rotko centra apmeklējumam

Šo sestdien, 13. augustā, visas dienas garumā, Esplanādē Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūru piedalīsies „ Rīgas svētku 2016 ” ietveros organizētajā pasākumā „ Gabaliņš Latvijas ”.

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs Rīgā saviem interesentiem piedāvās iepazīties ar aktualitātēm – esošajiem un gaidāmajiem pasākumiem, jauno rudens izstāžu sezonas atklāšanu un citiem pakalpojumiem. Tāpat ikvienam būs unikāla iespēja piedalīties konkursā un laimēt divus ielūgumus Rotko centra apmeklējumam. Lai piedalītos konkursā, Esplanādē ir jāatrod Daugavpils Marka Rotko mākslas centra telts, jāatbild pareizi uz vienu jautājumu un jāpiedalās izlozē, kas notiks tās pašas dienas vakarā, plkst. 19:00. Laimīgajam balvas ieguvējam būs iespēja izmantot ielūgumu divām personām un bez ieejas maksas apmeklēt Daugavpils Marka Rotko mākslas centru.

Pasākuma „Gabaliņš Latvijas” organizatori informē, ka pirmo reizi Latvijas novadi un lielākās pilsētas ieradīsies sveikt Rīgu svētkos. Esplanāde Rīgas svētku laikā pārtaps par nelielu mūsu valsts modeli. Rīdzinieki un pilsētas viesi tiks aicināti apceļot Latviju, iepazīstot plašo Latvijas tūrisma piedāvājumu. Pasākumā ar saviem darinājumiem priecēs meistari no Latvijas novadiem, kā arī būs skatāma plaša kultūras programma.