Koncerts “Vārdi. Klejā”

Svētdien 27. augustā, plkst. 16.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā ar koncertprogrammu “Vārdi. Klejā” uzstāsies latviešu ģitāras virtuozs Reinis Jaunais un čelliste Erna Daugaviete.

Reinis, kurš nupat atgriezies no koncerttūres Jaunzēlandē un Austrālijā, var lepoties ar bagātīgu diskogrāfiju. Trīs albumu tapšanā ir piedalījusies brīnišķīgā, vienreizējā, pieredzes bagātā arvien daudzsološā čelliste Erna Daugaviete, kura sadarbojusies ar daudziem labi zināmiem Latvijas mūziķiem. Dueta radītās instrumentālās kompozīcijas var atpazīt seriālos, kā arī TV un radio raidījumos, citas dziesmas savukārt pabijušas Latvijas radio staciju topos.

Koncertā Reinis Jaunais un Erna Daugaviete galvenokārt izpildīs dziesmas no mūziķu nupat iznākušā albuma “Vārdi” (tajā klausāmas dziesmas, kurās kā vārdi izmantota dažādu Latvijas autoru dzeja), kā arī no nesen Latvijas Radio pirmajā studijā ieskaņotā instrumentālās mūzikas ieraksta “Klejā”. Šīs kompozīcijas tapušas, iedvesmojoties no klejojumu piedzīvojumiem tuvās un tālās zemēs. Oriģinālprogrammā varēs saklausīt dažādu mūzikas stilu ietekmes, no fingerstyle ģitāras un akadēmiskās mūzikas līdz live loopingjazz fusion un pat artrokam.”


Ieeja koncertā bez maksas.