Ventspils 2017. gada fotoattēlu konkursa labāko darbu izstāde

“Ventspils – ģimenei un atpūtai draudzīga pilsēta”.

 

Izstādē piedalās 17 autoru 40 darbi, kas atspoguļo ventspilnieku ikdienu, svētkus un pilsētas skaistumu visos gadalaikos. Ventspils fotoattēlu konkurss notiek jau četrpadsmito gadu. Tā mērķis ir veikt atraktīvu un mākslinieciski kvalitatīvu Ventspils fotoattēlu atlasi Ventspils pilsētas tūrisma brošūras, kartes, kalendāra un citu izdevumu sagatavošanai, kā arī piedāvāt šos fotoattēlus apskatei plašai publikai, veidojot fotoizstādi. Konkursam šogad 26 autori iesniedza 355 darbus, jaunākajam dalībniekam bija tikai astoņi gadi.

 

2017.gada konkursa uzvarētāji ir:

  1. vieta – Dzintra Jūra “Rudens Renķa dārzā”
  2. vieta – Renārs Boļšēvics “Nakts skaistums”
  3. vieta – Alens Kārlis Vimba “Saules ceļš”

 

Portāla www.ventspils.lv apmeklētāju balvu ieguva Renārs Boļšēvics par fotoattēlu “Nakts skaistums”.

 

Balva nominācijā “Jaunais talants” piešķirta Andrai Ālītei, par fotoattēlu “Saules laiviņas rudens noskaņās”, kā arī balva piešķirta jaunākajam konkursa dalībniekam – astoņgadīgajam Kristoferam Emanuelam Pavāram, par fotoattēlu “Re, – tas tāds kā jūras lauva!”

 

Izstāde bijusi apskatāma vairākās vietās Ventspilī, bet tagad arī Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā, kas ir daudzfunkcionāls laikmetīgās mākslas un kultūras centrs Daugavpils cietoksnī. Mēs ticam, ka Ventspils fotogrāfu radošums veicinās daugavpiliešu ceļot kāri, bet mīlestībā uz savu pilsētu tapušie fotoattēli, veicinās vēlmi atbraukt uz pilsētu pie jūras – Ventspili!

www.visitventspils.com

www.ventspils.lv