Virtuālā bērnu apsveikumu izstāde „ Dāvana Markam Rotko ”

No 27. septembra Daugavpils Marka Rotko mākslas centra mājaslapā skatāma bērnu virtuālo apsveikumu izstāde „ Dāvana Markam Rotko ”.

25. septembrī māksliniekam Markam Rotko tiek svinēta dzimšanas diena. Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs šai dienai gatavojas, jo īpaši, atklājot virkni jaunu izstāžu un piedāvājot saviem apmeklētājiem vairākus jaunus pasaules mākslas projektus, taču neaizmirstot arī par jaunajiem māksliniekiem tepat Latvijā. Tāpēc jau augustā tika aicināti bērni piedalīties virtuālā izstādē – konkursā „Dāvana Markam Rotko”, ko līdz šī gada beigām ikviens varēs apskatīt virtuālajā vidē – Rotko centra mājaslapā www.rotkocentrs.lv/rmc.

            Kopā konkursam – izstādei darbus iesniedza 114 bērni no Daugavpils, Līvāniem, Balviem un citām Latvijas pilsētām. Bērni bija ļoti centušies, un daži sagatavojuši un iesnieguši izstādei ne tikai vienu, bet pat vairākus apsveikumus.

            Tā kā izstāde skatāma virtuāli, tad savus iesniegtos darbus, kā arī pateicības rakstus ar simboliskiem suvenīriem par piedalīšanos jaunie mākslinieki varēs saņemt atpakaļ jau no šī gada 1. oktobra Daugavpils Marka Rotko mākslas centra pirmajā stāvā pie dežuranta. Tie bērni, kuri darbus bija, sūtījuši ar pasta starpniecību atpakaļ, tos varēs saņemt arī pa pastu.

[metaslider id=15653]

https://rothkomuseum.com/bernu-virtualo-apsveikumu-izstade-davana-markam-rotko