Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs aicina jauniešus pieteikties dalībai vasaras skolā

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs  no 2015. gada 8. jūnija līdz 12. jūnijam organizē vasaras skolu jauniešiem „Fokusā māksla”. Vasaras skolā tiek aicināti piedalīties Daugavpils pilsētas 16 – 18 gadus veci jaunieši.

Vasaras skolas mērķis ir rosināt jauniešu izpratni par mākslas un kultūrvēsturiskā mantojuma daudzveidību un dažādību mūsdienīgajā pilsētas vidē.

Jaunieši vasaras skolas laikā praktiski un aktīvi darbojoties, izzinot un analizējot apgūs dažādas mākslas tehnikas, kultūrvēstures un mākslas vēstures zināšanas. Izzinās Daugavpils pilsētas kultūrvēsturiskās vērtības un arī sevi. Vasaras skolas aktivitātes notiks no plkst. 10:00 līdz 17:00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā.

 

Pieteikšanās vasaras skolai

Pieteikšanās vasaras skolai „Fokusā māksla” notiek līdz 2015. gada 7. jūnijam. Pieteikuma anketa atrodama Daugavpils Marka Rotko mākslas centra mājaslapā www.rotkocentrs.lv sadaļā „Konkursi”.

Kopā ar pieteikuma anketu jāiesniedz pieteikuma darbs. Pieteikuma darba uzdevums:

Izveidot zīmējumu, kas iekļausies Daugavpils cietokšņa arhitektūrā un ainavā. Zīmējums var būt jebkurā mākslas tehnikā (grafiti, glezniecība, grafika u.c.). Zīmējuma izmērs A3 formāts, ar domu, ka dabā tas būs 1×1,7 m liels. Jāiesniedz grafiskā (lineārā) skice un zimējums krāsās.

15 interesantāko darbu autori iegūs iespēju piedalīties vasaras skolā jauniešiem „Fokusā māksla”. Rezultāti tiks paziņoti 2015. gada 3. jūnijā. Vasaras skolas organizatori sazināsies ar katru dalībnieku individuāli.

Darbu un aizpildītu pieteikuma anketu līdz 1. jūnijam sūtīt uz e-pastu baiba.priedite@daugavpils.lv „Vasaras skolai” vai iesniegt personīgi līdz 1. jūnijam plkst. 16:00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā, Mihaila iela 3, Daugavpils.

Dalība Vasaras skolā ir bez maksas. Visi dalībnieki saņems apliecinājumus par dalību Vasaras skolā.