Bērnu zīmējumu konkurss veltīts Rotko centra 5 gadu jubilejai

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs sadarbībā ar lielveikalu „Maxima” izsludina bērnu zīmējumu konkursu – virtuālo izstādi „Ar tortīti” veltītu Rotko centra 5 gadu jubilejai.

20. aprīlī ar septiņām jaunām izstādēm un 4D multimediju strūklaku šovu tiks svinēta Daugavpils Marka Rotko mākslas centra 5 gadu jubileja. Sveikt Rotko centru tiek aicināti arī bērni vecumā līdz 14 gadiem, piedaloties zīmējumu konkursā – virtuālajā izstādē „Ar tortīti”.

Lai piedalītos konkursā, no 4. līdz 20. aprīlim jāiesniedz bērnu zīmējumi, nesot tos personīgi uz Daugavpils Marka Rotko mākslas centru, vai noskenētus labā izšķirtspējā sūtot uz e-pastu baiba.priedite@daugavpils.lv. Līdz ar iesniedzamo darbu nepieciešams norādīt bērna vārdu, uzvārdu, vecumu un kontakttālruni. Bērnu darbi var tikt izpildīt jebkādā vizuālās mākslas tehnikā un jebkurā bērnam ērtā izmērā.

Labākie darbi tiks apkopoti un ievietoti Rotko centra mājaslapā www.rotkocentrs.lv virtuālajā izstādē, kuru varēs skatīt no šī gada 24. aprīļa līdz 25. septembrim. Visi izstādes dalībnieki saņems veicināšanas balvas no pasākuma atbalstītāja – lielveikala „Maxima” un suvenīrus no Daugavpils Marka Rotko mākslas centra.

Vairāk par konkursu var uzzināt, zvanot pa tālr.: +371 65430273 vai rakstot e-pastu: baiba.priedite@daugavpils.lv.