Bērnu radošās nodarbības martā Rotko muzejā

Marta trešdienās plkst. 16.00 Rotko muzeja bērnu mākslas studijā notiks iknedēļas bērnu radošās nodarbības.

Mākslinieces un muzejpedagoģes Mairitas Folkmanes vadībā marta trešdienās Rotko muzejā notiks radošās nodarbības bērniem. Nodarbību gaitā dalībnieki padziļināti iepazīs muzeja Pavasara sezonas izstādes un veidos savus radošos darbus dažādās mākslas tehnikās.

Aicinām pieteikties nodarbībām:

6. martā: Kādas ir vizuālās mākslas darbu tehnikas? Apskatīsim to daudzveidību Latgales reģiona mākslinieku konkursa izstādē “Lielgabalu klusumā”. Veidosim savu radošo darbu tekstiltehnikā.

13. martā: Kas ir grafikas māksla, un kādas ir grafikas tehnikas? Apmeklēsim XII Starptautiskā Latgales grafikas simpozija mākslinieku darbnīcas un veidosim savu darbu grafikas tehnikā.

20. martā: Kas ir klišeja grafikas mākslā? Apskatīsim XII Starptautiskā Latgales grafikas simpozija mākslinieku darbus un veidosim savu grafikas darbu, izmantojot klišeju.

27. martā: Kā izstāstīt stāstu caur mākslu? Apmeklēsim Romāna Korovina konceptuālo izstādi un gleznosim savu stāstu ar guaša krāsām.


Nepieciešamos materiālus un krāsas sarūpēs organizatori.

Vēlams nodrošināties ar priekšautiem vai darba drēbēm.

Dalības maksa – 6.00 EUR.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc pirms katras darbnīcas apmeklējuma dalībniekiem obligāti jāpiesakās, rakstot mairita.folkmane@daugavpils.lv vai zvanot +37126564817.