Bērnu radošās nodarbības maijā Rotko muzejā

Maija trešdienās plkst. 16.00 Rotko muzeja bērnu mākslas studijā notiks iknedēļas bērnu radošās nodarbības.

Mākslinieces un muzejpedagoģes Mairitas Folkmanes vadībā maija trešdienās Rotko muzejā notiks radošās nodarbības bērniem. Nodarbību gaitā dalībnieki padziļināti iepazīs muzeja aktuālās sezonas izstādes un veidos savus radošos darbus dažādās mākslas tehnikās.

Aicinām pieteikties nodarbībām:

8.maijā: Kur ir mana sapņu pilsēta? Apmeklēsim Martinsona māju un iepazīsim dažādus keramikas materiālus. Veidosim savus darbiņus no akmensmasas.

15.maijā: Kā top laikmetīgā keramika? Apmeklēsim 12. starptautiskā keramikas simpozija māksliniekus darbnīcā un piedzīvosim keramikas cepļa atvēršanu. Zīmēsim savas ieceres uz asfalta ar krītiņiem.

22.maijā: Kurš darbs prasa vairāk pūļu – mazs vai liels? Apskatīsim 12. starptautikskā keramikas mākslas simpozija dalībnieku darbu izstādi. Veidosim savu darbu no pāšcietējošās māla masas.

29.maijā: Kas ir ugunsskulptūra? Kā tā top? Izpētīsim poļu mākslinieka Dmitrija Bulavkas-Fankidejska un latviešu keramiķes Elīnas Titānes ugunsskulptūras mākslas dārzā pie Martinsona mājas. Veidosim paši savu skulptūras maketu.


Nepieciešamos materiālus un krāsas sarūpēs organizatori.

Vēlams nodrošināties ar priekšautiem vai darba drēbēm.

Dalības maksa – 6.00 EUR.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc pirms katras darbnīcas apmeklējuma dalībniekiem obligāti jāpiesakās, rakstot mairita.folkmane@daugavpils.lv vai zvanot +37126564817.