Bērnu radošās nodarbības janvārī Rotko muzejā

Janvāra trešdienās plkst. 16.00 Rotko muzeja bērnu mākslas studijā notiks iknedēļas radošās nodarbības.

Rotko muzeja janvāra trešdienās notiks dažādas radošās nodarbības bērniem. Nodarbības vadīs māksliniece un muzejpedagoģe Mairita Folkmane.

Aicinām pieteikties nodarbībām:

3. janvārī Apskatīsim vācu mākslinieku izstādi „Kosmiki Dynami: Māksla kā vispārējs impulss”, pētīsim Monas Moleo mākslas darbus un veidosim savu radošo darbu, pielietojot krāsainas tušas.

10. janvārī Kā veidojas leduspuķes un kā ugunspuķes? Izpētīsim kristālisko glazūru ziedus izcilu keramikas mākslinieku darbos Latvijas keramikas biennāles izstādē un veidosim neatkārtojamus rakstus akvareļkrāsu tehnikā.

17. janvārī Burts kā zīme. Izpētīsim burtu pielietošanu mākslas darbos vācu mākslinieku izstādē „Kosmiki Dynami: Māksla kā vispārējs impulss”, veidosim piezīmju grāmatiņu, īpašu vērību pievēršot burtu dizainam.

24. janvārī Kas ir kolāža? Izpētīsim kā savus darbus veido vācu mākslinieks Gerds Rēme un veidosim katrs savu kolāžu.

31. janvārī Kas ir simboli un zīmes? Izpētīsim vizuālās stāstniecības garā ieturētos Rainera Hofelnera darbus un izveidosim savu darbu līdzīgā stilā.


Nepieciešamos materiālus un krāsas sarūpēs organizatori. Vēlams nodrošināties ar priekšautiem vai darba drēbēm.

Dalības maksa – 6.00 EUR.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc pirms katras darbnīcas apmeklējuma dalībniekiem obligāti jāpiesakās, rakstot mairita.folkmane@daugavpils.lv vai zvanot +37126564817.