Bērnu gleznošanas nodarbības Rotko centrā

Septembra trešdienās no plkst. 16.00 līdz 17.30 Daugavpils Marka Rotko mākslas centra bērnu mākslas studijā notiks bērnu gleznošanas nodarbības.

Septembris Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā ik gadu tiek aizvadīts izcilā mākslinieka Marka Rotko zīmē, svinot viņa dzimšanas dienu ar starptautisku glezniecības simpoziju. Tāpēc septembrī trešdienu radošās darbnīcas bērniem tiks organizētas gleznošanas nodarbību veidā.

Katra nodarbība sāksies ar iedvesmojošu pastaigu kādā no Rotko centra mainīgajām izstādēm, kam sekos darbs studijā un sava individuālā mākslas darba radīšana autortehnikā. Nodarbības vadīs māksliniece un muzejpedagoģe Mairita Folkmane.

Aicinām pieteikties nodarbībām:

13. septembrī: iedvesmošanās britu mākslinieka Džona Hoilenda izstādē “Uztveres durvis” un gleznošana ar akrila krāsām autortehnikā.

20. septembrī: iedvesmošanās Ulda Čamana izstādē “Mirkļa piezemēšanās” un gleznošana ar akrila krāsām autortehnikā.

27. septembrī: iedvesmošanās starptautiskā glezniecības simpozija “Mark Rothko 2023” mākslinieku darbnīcās un gleznošana ar akrila krāsām autortehnikā.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc pirms katras darbnīcas apmeklējuma dalībniekiem obligāti jāpiesakās, rakstot mairita.folkmane@daugavpils.lv vai zvanot +37126564817.


Nepieciešamos materiālus un krāsas sarūpēs organizatori.

Dalības maksa – 6.00 EUR.