Aicinām pieteikt bērnus uz radošu mūzikas klausīšanās darbnīcu.

2022. gada 28. septembrī plkst. 16.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā mūziķis, vizuālais mākslinieks un domātājs no Portugāles Filipe Felizardo vadīs konstruktīvo klausīšanās darbnīcu – klausīties pasaulē, lai radītu pasaules.

 

Eksperimentālās mūzikas festivāls Skaņu mežs sadarbībā ar norvēģu festivālu Insomnia uzsācis darbu pie Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas EEZ grantu atbalstīta projekta LYRA, kas paredzēts bērniem un jauniešiem.

Tāpēc aicinām pieteikt bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem uz “Konstruktīvās klausīšanās darbnīcām”. 2,5 līdz 3 stundas garās darbnīcas mērķis, izmantojot pedagoģisku pieeju klausīšanās procesam un saskarsmei ar neparastiem muzicēšanas veidiem, sekmēt izpratni par skaņu kā aizraujošu parādību. Dalībnieki tiks aicināti ieklausīties vidē, ierakstos un paši sevī, lai apgūtu jēdzienus un dinamiku, kas ļautu uztvert skaņu kā izteiksmes un uzdrošināšanās rīku. Akcents šajā darbnīcā tiek likts uz veidiem kā radīt jaunu mūziku, jaunus radošus risinājumus un pasaules.

Darbnīcas vadītājs – Filipe Felizardo muzikālās pedagoģijas aktivitātes īsteno kopš 2011. gada. Piedalīšanās darbnīcā ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots. Darbnīca notiks angļu valodā ar tulkojumu. Iepriekšēja muzikālā pieredze nav nepieciešama.


Pieteikšanās brīvā formā, rakstot uz e-pasta adresi simonakaupuza@gmail.com vai zvanot +371 27485473.