Aicinām iesniegt darbus Latgales reģiona mākslas dienu izstādei „Klaunāde”

Jau trešo gadu Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā notiks Latgales reģiona mākslas dienu izstāde, kurā piedalīties tiek aicināti visu mediju mākslinieki un mākslas studenti no reģiona pilsētām un novadiem.

Izstāde Rotko centrā notiks no 2015. gada 24. aprīļa līdz 10. jūlijam.

Šī gada izstādes tēma ir „Klaunāde”, kas ļauj katram māksliniekam iejusties klauna tēlā vai arī savos darbos saskatīt ar šo tēmu saistītās ārējās un iekšējās izpausmes.

Izstāde iecerēta kā spilgta un krāsaina, emocionāla un brīvdomīga reģiona mākslinieku radīto darbu skate, parādot labāko māksliniecisko veikumu, kas tapis laikā no 2013. līdz 2015. gadam.

Izstādei katrs autors žūrijas vērtēšanai drīkst iesniegt ne vairāk kā četrus darbus (darbu grupa var tikt attiecināta miniatūru kompozīcijām, diptihi netiek dalīti).

Darbu pieteikums (formu skatīt zemāk) ar darbu fotogrāfijām (izšķirtspēja 300 dpi) jāiesniedz elektroniski līdz 2015. gada 15. martam uz e-pastu: klaunade@gmail.com

Izstādes noslēgumā atsevišķi darbi, kas atbilst Daugavpils Marka Rotko mākslas centra budžeta iespējām, tiks iepirkti centra kolekcijas papildināšanai.

Uz izstādes atklāšanas laiku tiks izdots izstādes katalogs.

Pieteikuma formu lejupielādēt iespējams <<šeit>>