7. augustā ROTKO CENTRĀ samazināta ieejas maksa

Augusta pirmajā svētdienā, 7. augustā, Daugavpils Marka Rotko mākslas centru iespējams skatīt par samazinātām ieejas biļešu cenām.  

Augusts Latvijā sācies ar lietainu laiku un pērkona negaisiem, tas ir īstais laiks, lai savu brīvo laiku veltītu mākslas vērtību baudīšanai. Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs vasaras sezonā saviem apmeklētājiem ir sarūpējis īpaši izraudzītu, starptautiski atpazīstamu mākslinieku darbu izstādes un kā jau ierasts, pirmajā mēneša svētdienā, ikvienam interesentam tiek piedāvāta iespēja skatīt mainīgās izstādes par īpaši zemu cenu – EUR 1,50.

Rotko centrā šobrīd ir skatāmas izstādes:

  • Marks Šagāls „MIRUŠĀS DVĒSELES”,
  • Pols Hakslijs “SEŠAS DESMITGADES”,
  • Evrims Ozeskidži “IEROBEŽOTS DIALOGS”,
  • Aleksandrs Dembo “UZDRĪKSTĒŠANĀS”,
  • Laura Guoke “LIETUVIEŠU CIEMĀ”,
  • Starptautiskā Latvijas keramikas biennāle MARTINSONA BALVA,
  • Eleonora Pastare „MEDITĀCIJAS”.

Izstāžu garo sarakstu svētdienas baudītājiem papildinās piektdien, 5. augustā atklātā Starptautiskā keramikas simpozija dalībnieku darbu izstāde „CERAMIC LABORATORY” [atklāšana]. Savukārt Daugavpils Marka Rotko mākslas centra pagalma izstāžu telpā, bezmaksas skatāma Gruzijas mākslinieka Georgija Pačkorija keramikas izstāde „Dzīres 7”.

Arī pastāvīgā Rotko mākslas centra ekspozīcija „MARKS ROTKO. DZĪVE UN MĀKSLA” ar Marka Rotko oriģināldarbiem būs iespējams apmeklēt par īpaši zemu cenu – EUR 3,00. Visa Rotko centra apmeklējums mēneša pirmajā svētdienā – EUR 4.50.

Plašāka informācija par Marka Rotko mākslas centra izstādēm pieejama centra mājaslapā https://rothkomuseum.com/ekspozicijas.

Svētdien mākslas centrs gaidīs apmeklētājus no plkst.11.00 līdz 17.00.

* Marka Rotko mākslas centra izstādes ir iespējams apmeklēt par īpašām akcijas cenām katra mēneša pirmajā svētdienā.