17. OKTOBRĪ ROTKO CENTRĀ AKCIJAS CENAS

Svētdien, 17. oktobrī, visas dienas garumā Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā mainīgo izstāžu apskate par akcijas cenām.


Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs gatavojas jaunajai izstāžu sezonai. Vēl tikai nākamnedēļ ir pieejamas visas šī brīža mainīgās izstādes, ko pakāpeniski nomainīs pret jauniem mākslas projektiem. Tāpēc šo svētdien visas mainīgās izstādes skatāmas par akcijas cenām – 4.00 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem par 2.00 EUR.

Akcijas laikā 17. oktobrī Rotko centrs apmeklētājiem atvērts no plkst. 11.00 līdz 17.00. Atgādinām, ka atbilstoši valdības noteiktajai kārtībai apmeklējums pieejams tikai, uzrādot derīgu Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu.
Laikā no 18. oktobra līdz 28. oktobrim apskatei pieejama tikai pastāvīgā ekspozīcija ar Marka Rotko oriģināldarbiem un izcilībām no Rotko centra krājuma izstādē “Atrasts kolekcijā”.


Šobrīd Rotko centrā apskatāmās izstādes:
“Martinsona balva 2021” – 3. Latvijas Keramikas biennāles starptautiskā konkursa izstāde, kurā piedalās mākslinieki no 38 valstīm;
“Vairāk nekā ilgas” – Vībeke Glarbo, Hjērdisa Hoka (Dānija);
“Tējas laiks” – Skaidrītes Cihovskas keramika;
“Silva Linarte 2021” – 3. starptautiskā glezniecības simpozija “Silva Linarte” noslēguma izstāde;
“Iespaidu fragmenti” – Mihass Cibuļskis (Baltkrievija)
“Marks Rotko 2021” – 17. starptautiskā glezniecības simpozija “Marks Rotko” noslēguma izstāde.